Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Nike Ear Candy

Jag har mixat… inte blivit nöjd… mixat om… fortfarande känt att det inte varit 100% Jessica – eller en ”Release Your Inner Warrior” klass. Men nu tror jag jag har spikat allt!

Tack för alla tips och alla support.

Den här rackarn dyker upp under de 60 min vi ska låta våra inre krigare fria!

  • Grymt beat!!

    Katarina

    17 januari, 2010

  • Om jag gick på ditt pass så skulle jag bli grymt taggad av den låten.
    Men tyvärr är jag inte så inne på spinning så det blir tyvärr någon annan klass på Nike-konventet.

    Mattias Ögren

    17 januari, 2010

  • Den låten är verkligen GRYYYYM! Skön version! SKa bli riktigt spännanade att börja konventet på ditt pass :)

    River

    17 januari, 2010

  • åh jag vill också träna på nybroplan nu!

    e

    18 januari, 2010

  • Börjar inte Jessica sakna Umeå lite snart så hon kan komma upp och gästa Iksu lite igen?;) det va grymt senast du var hit, du lämnade oss inte oberörda ska du veta:)

    Tess

    18 januari, 2010

  • Resten av låtarna är ju inte heller helt illa ;)

    Cizzi

    18 januari, 2010

  • Superhärlig låt att cykla till! Bra val!

    Sandra

    19 januari, 2010

  • Tack Sandra! :)

    jessica

    19 januari, 2010

  • Tess: Jag saknar Umeå så jag håller på att förgås. Vi pratade faktiskt om att jag skulle åka upp väldigt snart … så jag hoppas att det blir så! Om du önskar så kanske det går ännu snabbare! :)

    Cizzi: Tack stumpan!

    e: du e ju välkommen

    River: Tack söööööta!

    Mattias: Nästa gång kanske :)

    Katarina: Visst e det !

    jessica

    19 januari, 2010

  • Jag har sedan jag hörde den danska versionen i köpenhamn i somras tänkt att den här låten skulle passa perfekt i en spinningsal och tur att jag inte vart den enda som haft den tanken ;)
    Tråkigt nog blir det inget nikekonvent för mig, men jag får hoppas att jag hinner med att pröva några av dina pass sen någon gång, du såg så otroligt energirik då du satt på raden framför mig på bloggspinningen förra veckan så jag tvivlar inte på vad du kan göra i en spinningsal!

    Elin

    20 januari, 2010

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment